Andropenis

Mnohí ste už určite o tomto výrobku niečo počuli. Ak aj nie, nevadí, čítajte ďalej. Jedná sa o zdravotnícku pomôcku, ktorá sa začína hojne rozširovať a používať, má niekoľko certifikátov a zdá sa, že to začína byť zaručená metóda ako zväčšiť penis, prípadne ako vyrovnať zakrivený penis - samozrejme z tých nechirurgických riešení.
Na internete nájdete mnoho informácií o tomto výrobku, posnažím sa vám ukázať na najväčšie zdroje informácií, ktoré keď si prejdete sami, vytvoríte si vlastný názor na tento výrobok. To, či vás dané informácie presvedčia, alebo nie - to je už na vás.

andropenis
Prístroj funguje na princípe naťahovania. Podobným spôsobom sa predlžujú aj napríklad nohy, keď je jedna kratšia ako tá druhá. Podľa priloženého návodu začnete prístroj používať a za pár mesiacov by ste mali byť s výsledkom spokojný. Uvádza sa až 97,5% úspešnosť a prvé výsledky sú markantné už po prvom mesiaci používania.
Diskusia - česká na serveri doktorka.cz: http://diskuse.doktorka.cz/andropenis/

Ohlasy v médiách (po anglicky): http://andropenis.ekokvalit.com/img_andro_penis/Media_Dossier.pdf
Články v medicínskych časopisoch (anglicky): http://andropenis.ekokvalit.com/img_andro_penis/Scientific_studies.pdf


Výsledky sú rôzne, veľa ľudí v diskusiách píše, že boli úspešní - negatívnych reakcií je minimum, čo vzhľadom na anonymný prístup užívateľov na internet môže svedčiť o úspešnosti tohto prístroja (ak by prístroj nefungoval, veľmi rýchlo by sa to rozšírilo a nepredal by sa ani jeden kus).
Ak by ste mali o tento prístroj záujem, môžte si ho kúpiť tu.
Takisto o andropenise môžete diskutovať vo fóre tu.