Zahriatie

Jadro celého tréningového programu sa skladá zo štyroch cvikov, ktoré pôsobia rôzne a ich skombinovaním sa dá dosiahnuť omnoho lepších výsledkov. Cvičiť treba pokiaľ možno každý deň a vždy pred cvičením je ESENCIÁLNE nutné zahriatie penisu. Na to poslúži veľmi dobre kúsok látky namočenej do horúcej vody. Takto namočená látka sa potom priloží na penis a semenníky. Treba ju ponechať tak minútu-dve kým necítiť, že je penis uvoľnený a pripravený na cviky. Ak ešte nie je, stačí tento úkon zopakovať. Týmto sa aj zabráni akýmkoľvek zraneniam. Takisto je vhodné tento úkon robiť nielen pred cvičením, ale aj po cvičení. Tým sa zase urýchli proces hojenia a prestavanie zničených buniek.
Ako doplnok zahrievaniu sa môže používať aj krém Largo, ktorý by mal rast a obnovu buniek podporiť. Nájdete ho napríklad tu > Krém Largo

Cvičenie dlhý penis

Ako pri každom cviku, aj pri tomto je podstatné, aby bol penis zohriaty a pripravený pomocou horúcej mokrej látky, ako to bolo popísané v predchádzajúcom odstavci. Tento cvik sa robí s penisom v ochabnutom stave. Je to v prvom rade náročné ale aj nebezpečné robiť tento cvik počas erekcie.
Chyťte penis za žaluď alebo tesne za ním a potom ho natiahnite priamo pred vás, držiac takto okolo 10-15 sekúnd. Mali by ste cítiť pnutie v penise. Opakujte tento úkon 3-5 krát a vždy po takejto mini sérii nechajte svojmu penisu trochu oddychu a pomasírujte žaluď aby sa obnovila normálna cirkulácia. Po oddychu takisto chyťte penis a natiahnite ho takto isto ale tentokrát nie priamo pred vás ale do boku. Najprv do jedného a potom do druhého. Samozrejme s oddychom po mini sérii. Určite sa s ničím neunáhľujte, mohli by ste si spôsobiť neželané zranenia. Trvanie cvičenia môžete určovať buď počtom opakovaní, alebo trvaním samotného cvičenia. To je individuálne. Samozrejme neskôr pridávajte opakovania, alebo predlžujte samotné cvičenie.

Cvičenie dlhý penis

Prvé cvičenie na objem

Toto cvičenie je najpodstatnejšie cvičenie tejto prirúčky. Prišli naň dávne kultúry keď penis bol znakom sily a týmto spôsobom si ho zväčšovali. Podstatou tohto cviku je zosilniť a zhrubnúť penis. To sa docieli nahnaním väčšieho objemu krvi do toporivých teliesok ako je normálne. Týmto sa zväčšia a keď sa postupne obnovia budú schopné zadržať viac krvi a tým pádom sa v konečnom dôsledku penis zväčší.

Pred jeho začatím je ideálne urobiť zahriatie. Najvhodnejšie je použitie nejakého lubrikantu, celý cvik to podstatne uľahčí. Pri tomto cviku je potrebné dosiahnuť erekciu, nie úplnú ale čiastočnú. Pri úplnej vyskúšajte, že to ide, ale je to bolestivé, preto sa to robí s čiastočnou. Uchyťte penis ukazovákom a palcom tak ako keby ste chceli ukázať znak OK pri koreni. Teraz chodťe s touto rukou až ku žaluďu a sami ucítite ako sa vám penis napĺňa a to je cieľom tohto cviku. Keď ste s rukou až na konci, tak druhou rukou uchyťte penis znova na koreni a opakujte cvik tentoraz s druhou rukou. Je podstatné aby ste stále niektorou rukou držali penis a nepúšťali ho. Keď ste s pravou rukou pri žaludi, tak tou ľavou akurát začínate na koreni a takisto opačne.

Prvé cvičenie na objem

Druhé cvičenie na objem

Pri tomto cviku je takisto potrebný čiastočne erektovaný penis. Lubrikácia pomôže takisto. Chyťte penis ľavou (pravou pre ľavákov) rukou pri koreni (OK znak) a držte ju mierne na mieste, tým by sa malo prúdenie krvi ustáliť a polo-erekcia by mala vydržať.  Pravou (ľavou pre ľavákov) rukou chyťte penis hneď nad ľavou (pravou pre ľavákov) a choďte pomaly k žaluďu (pri tomto cviku sa neponáhľajte – jedno opakovanie má trvať okolo 2 až 3sekúnd) a potom naspäť.  Takto urobte niekoľko opakovaní.

Druhé cvičenie na objem

Cviky na lepšiu kontrolu

Tento cvik je veľmi jednoduchý. Najlepšie je na ňom to, že ho môžete robiť kdekoľvek. Skúste pri močení zastaviť prúd moču. Áno, presne ten sval slúži na lepšiu kontrolu nad erekciou a ejakuláciou. Skúste stlačiť tento sval aj mimo močenia a držte ho stlačený pre 3 až 5 sekúnd. Pomocou veľa opakovaní sa dá podstatne zosilniť a tým podstatne zlepšiť sexuálny život. Odporúča sa začať s 50timi opakovaniami. Počet postupne zvyšujte. Robte to vždy keď môžete. V čakárni, v škole, v práci ... Kdekoľvek.