Meranie penisu

Najpodstatnejší ukazovateľ, ktorý ukáže, či tento návod funguje sú určite odmerané rozmery penisu na začiatku a potom počas intenzívneho tréningu. Aj mierny nárast dokáže hodne dobre namotivovať a teda určite je dobré viesť si podrobné merania v priebehu tréningového programu. Veľmi podstatné je neklamať pri meraniach a nepreháňať so zapisovanými údajmi. Klamali by ste len sami seba a pri porovnávaní s novými výsledkami by ste mohli byť zbytočne sklamaní a demotivovaní. Ako sa už spomínalo, penis nie je sval a preto jeho rast je podstatne pomalší ako rast svalov, ktoré sa v prípade potreby dokážu veľmi rýchlo prispôsobiť.
Hlavne neočakávajte, že uvidíte výsledky hneď po prvom dni, to takto nefunguje. Treba byť trpezlivý a výsledky sa určite dostavia. Verte mi!
Meranie sa odporúča raz za mesiac, vtedy sú nárasty najväčšie.

Merania si treba zapisovať a merať 4 rôzne dĺžky:

  1. Dĺžku penisu v erekcii s pritlačením o kosť
  2. Šírku penisu počas erekcie
  3. Dĺžku v ochabnutom stave
  4. Šírku penisu v ochabnutom stave

Šírka sa meria v najhrubšom mieste penisu. Sami uvidíte, že po pár dňoch budete cítiť nárast. Tieto merania vám pomôžu ten nárast vidieť aj v číselnej podobe.
V prípade, že vám táto príručka stačiť nebude, môžete požiadať o rozšírenú príručku, kde sú videá cvikov pre lepšie pochopenie. Každý takýto záujemca dostane prístup do fóra, kde majú prístup len členovia, ktorí si tam môžu meniť svoje skúsenosti a môžu prispievať so svojimi výsledkami.